Pasirinkite kelionės atributus:
 

Pasirinkite šalį:

Motelis Los Caños de Meca (Andalūzija, netoli Tarifa, Cadiz)

Važiuodami Los Canos link (Andalūzija, Ispanija) ir lydimi nuostabiausių vaizdų ieškojome, kur apsistoti.

Radome tokį nuostabų motelį, kad mielai grįžtume ir ne kartą. Nors šeimininkas šypsojosi nedaug – žmogelis toks perfekcionistas, kad jo galva nuolat užimta mintimis, ką dar reikia sutvarkyti, o ne bendravimu su atvykėliais. Vieta tokia nuostabi, kad nuotaikos negadino ir nuolat krutantis šeimininkas, o vietoj vienos paros likome dviems!

Motelis yra antroje eilėje nuo jūros – mažiau nei minutė ir būsite paplūdimyje be žmonių ir su smėlynų toliais ilgiems pasivaikščiojimams! Akys užklius tik už švyturio. Ant motelio stogo – atvira terasa su įvairiausiais daikčiukais iš Bali (spėjimas), plačios lovos, medinės supynės, masyvios skulptūros ir žvakidės. Vienoje pusėje matyti jūra, kitoje – žaluma pasidengusios kalvos ir kaimynystės namai, skendintys ryškiuose gėlių vijokliuose. Buvo pasakiškai gražu ir jauku, – čia galėtume leisti ištisus mėnesius…

Išduodu tą vietą: Hostal Casa Arco Iris (Playa) (Avda. de Trafalgar, 11159 Los Caños de Meca, Ispanija) – 65 eur/kambarys dviems/naktis. Kai ieškosite nakvynės vietų Los Canos, pamatysite, kiek daug ten žavių, jaukių pasirinkimų – namus ten stato ir nedidukus motelius kuria žmonės, kurie paliko gyvenimus Europos miestuose ir kuriasi toliau nuo triukšmingos civilizacijos, siūlydami tikrą poilsį – ramybę, grožį ir neperteklinius dalykus – tiek, kiek reikia maloniam laiko leidimui. Tokiam maloniam, kad norisi likti ir kyla visokiausių minčių – gal ir man čia atvykti ilgesniam laikui.

P.S. vienoje nuotraukų bus mūsų pačių pasigaminta vakarienė – ko ne restoranas!