Pasirinkite kelionės atributus:
 

Pasirinkite šalį:

Apie musę

Keliauti mėgstame beveik visi. Smalsi Musė – ne išimtis. Ir net nesigina, kad turi šią priklausomybę: baigiantis vienai kelionei, ji beveik tiksliai žino, kur vyks toliau. Be būsimos kelionės bilieto kišenėje net kažkaip ir neramu darosi. Tačiau priešingai nei daugelis, Musė mėgsta planuoti, ruoštis, o vėliau ir viską užrašinėti: iki smulkiausių detalių, preciziškai suskaičiuojant kelionės išlaidas, komentuojant pasirinktų viešbučių ar apartamentų kokybę, išduodant atsitiktinai pastebėtus ir dar keliautojų neatrastus kampelius. Musė taip pat norėtų suburti bendraminčius, kuriems kompiuterio lange (popieriaus lape?) išdėstyti kelionės įspūdžius patinka ne mažiau, nei keliauti. Todėl Musė šioje svetainėje mielai dalinsis kitų keliautojų kelionių aprašymais.

Tą akimirką, kai elektroninio pašto dėžutėn įkrenta kelionės bilietai, viskas ir prasideda: nuo tinklaraščių, rečiau kelionių agentūrų, kelionių gidų skaitymo, nuotraukų internete, filmų žiūrėjimo. Musė žino visokiausių triukų, kurie padeda susidėlioti maršrutus. Nors pagrindinis „triukas” – planavimui skiriama daug laiko. Kelionių suplanuota nemažai, todėl drąsiau galima pasivadinti nakvynių paieškos, automobilio nuomos procedūrų, išankstinių bilietų pirkimo į muziejus, transporto subtilybių ir kitų kelionėms reikalingų “smulkmenų” eksperte. Norisi žiniomis dalintis. Jei pasinaudoję patarimais ir grįžę iš kelionės parašysite savo įspūdžius, pastabas, linkėjimus ar tiesiog „ačiū” – Musė bus dėkinga. Padėkos ir jei dalinsitės patikusiu maršrutu su bičiuliais – norisi žinoti, kad skaitote, naudojatės Musės planais, atradimais ir patarimais savo kelionėse.

Yra keliautojų, kurių moto – „Geriausias planas – jokio plano!” Ir Musės draugai dažnai taip sako, tačiau keliaudami kartu vis užmeta akį, ką ta Musė suplanavo arba ko siūlo nepražiopsoti. Musė planuoja, nes jos keliones įrėmina laikas. Jei ir jūs dar nesate tas laisvas kaip paukštis, skaitykite, naudokitės, taupykite laiką, skaitydami smalsimuse.lt.

Keliaujant nutinka visko: labiausiai išgirti dalykai nuvilia, atsitiktinai pastebėti išlieka ilgam laikui. Kartais Musės aprašymai susidėlioja linksmai, kartais rimtai, – tiek, kiek spalvų ir emocijų būna pačioje kelionėje. Musė seniai suprato: kelionėse esminis dalykas yra nusiteikimas. Todėl ji keliauja smalsiomis akimis, didele širdimi ir nusiteikusi geriausiems dalykams. Galiausia, jie ir nutinka!

Dabartiniais laikais, kai žmonės dėmesį gali išlaikyti trumpiau nei karosas (yra tokia žuvis), madinga išskirti svarbiausius akcentus. Taigi, SMALSI MUSĖ reikalinga, jei:

  • nemėgstate kelionės planavimo arba neturite tam laiko: tuomet pasirinkite Musės aprašytą maršrutą ir keliaukite!
  • keliaudami su Muse taupote laiką – skaitote preciziškai sudėliotą planą (padieniui!) ir važiuojate ten, kur įdomu Jums, aplenkdami vietas, kurias Musė sukritikavo. Arba darote viską atvirkščiai, jei Musės nuomone abejojate! Laiką taupote abiem atvejais!
  • Musės kelionės aprašymuose rasite išlaidų lentelę, – bus lengva įsivaizduoti, į kokią šalį ir kokiam laikui galite važiuoti su turimomis santaupomis.
  • Musė atskleis “nenukeliautas” vietas, kurios keliones paverčia tokiomis ypatingomis, bet dažnai neaplenks ir pripažintų!
  • Musė pasidalins patarimais, kurie kelionėje leis išvengti nemalonumų.
  • Jei, kaip ir Musė, mėgstate rašyti, atsiųskite savo kelionių aprašymus pagal svetainėje esantį formatą lina@smalsimuse.lt ir Musė jais pasidalins!

Musės kelionių aprašymai smulkmeniški: jie pravers ir mėgstantiems sudarinėti maršrutus savarankiškai, ir tam neturintiems laiko. Girdama ir kai kada kritikuodama, Musė padės pasirinkti, – tereiks keliauti ir mėgautis.

Metas krautis lagaminus, bičiuliai.

Smalsi musė