Pasirinkite kelionės atributus:
 

Pasirinkite šalį:

Ryanair ir Wizzair bagažo pakeitimai | 2018 lapkritis

Aišku, mes galime piktintis, bet, ar tik ne patys, kiekvienas iš mūsų, prisišaukėme tas naujas taisykles: ar čia yra bent vienas, kuris niekada nebuvo įsivilkęs į orlaivio saloną ne tokio dydžio lagaminą ir dar sveriantį gerokai per daug. Ir kiek kartų yra buvę, kad paskutiniai įlipusieji neturi jokių šansų rasti laisvos vietos lagaminų talpinimo skyriuose. Tad aš visiškai nesipiktinu ir suprantu avialinijas: norint išvengti trikdžių laiku pakilti, tenka imtis priemonių. Šiemet bagažo taisyklės keičiasi jau antrąkart, – naujosios įsigalioja nuo 2018 m. lapkričio 1 d. ir mums visiems teks prisitaikyti labai neburbant.

„WIZZ AIR”: kas leistina dabar

  1. Be papildomo mokesčio neškitės į saloną nemokamai tik vieną, mažesnį rankinio bagažo krepšį. Jo matmenys 40 x 30 x 20 cm.
  2. Įsigykite „WIZZ Priority“ paslaugą (kaina svyruoja tarp 5-15 eur) ir tada neškitės į saloną antrąjį bagažo vienetą, kurio matmenys yra 55 x 40 x 23 cm.
  3. 10kg registruoto bagažo kaina svyruos tarp 7-12 eur.

„RYANAIR”: kas leistina dabar

  1. Nieko nemokėję papildomai neškitės į orlaivio saloną vieną 40x25x20cm formato bagažo vienetą.
  2. Pirkite prioritetinio laipinimo paslaugą (nuo 6 eur) ir į saloną kartu neškitės antrąjį bagažo vienetą, kurio dydis 55x40x20cm, o svoris ne didesnis, nei 10kg. Prioritetinę paslaugą galės nusipirkti 95 keleiviai, – pusė tiek, kiek telpa orlaivyje Boeing 737.
  3. Registruotas bagažas iki 10kg kainuos 8-10 eur, priklausomai nuo to, kuriuo metu įsigysite paslaugą. Bendrovė nurodo, kad šis lagaminas turės būti registruojamas oro uosto bagažo atidavimo skyriuje, tad atvykti teks anksčiau.
 Svarbu žinoti, kad prie įlaipinimo vartų nustačius, kad bagažo parametrai neatitinka bendrovės reikalavimų, imamas papildomas 50 Eur mokestis. Tiesiog, jei keliaujate su dviem bagažo vienetais, verta prioritetinio laipinimo paslaugą įsigyti iškart.