Pasirinkite kelionės atributus:
 

Pasirinkite šalį:

Perku Europos arba JAV e-parduotuvėse: kaip pirkinius gauti Lietuvoje

Keliaudama atrandu parduotuves, kuriose norėčiau karts nuo karto įsigyti daiktus, prie kurių esu spėjusi priprasti. Bet dažnai jų elektroninių parduotuvių taisyklėse įrašyta, kad siuntimas į Lietuvą nenumatomas.

Paskutinė mano patirtis buvo su „Marks and Spencer” parduotuve: prireikė vieno nediduko daikto. Buvau pripratusi jį naudoti. Perskaičiau el.parduotuvės siuntimo taisykles, parašiau į klientų aptarnavimo „live chat”, – konsultantė patvirtino, kad į Lietuvą prekės nesiunčiamos. Susiradau draugų Belgijoje, Prancūzijoje, bet…vis nesinorėjo jų apkrauti. Laimei, kad mėgstu pliurpti, kartais iš to pomėgio būna naudos, – vienas bičiulis pasidalino nustebo, kad nežinau tokios paslaugos.

Tad neilgai trukus ir aš susikūriau profilį svetainėje Eshopwedrop. Susikūrusi iškart gavau man priskirtus adresus Vokietijoje, Italijoje, Anglijoje, Prancūzijoje, JAV, kuriuos galėjau naudoti savo siuntiniams.

Užsisakiusi prekes parduotuvėje „Marks and Spencer” nurodžiau man suteiktą adresą Anglijoje. Kol prekės keliavo iš el.parduotuvės į šį adresą, siuntos judėjimą galėjau stebėti per britų karališkojo pašto svetainę, – „Marks and Spencer” nuolat informuodavo, kur tas mano užsakymas. Nuo to momento, kai prekės pateko nurodytu adresu, žinutės jau keliavo iš eshopwedrop.lt: prekė gauta, o tada išsiųsta į Lietuvą. Net pakuotės nuotrauka pridėta. Kai prekė pasiekė sandėlį Lietuvoje, gavau žinutę, kad turiu nurodyti atsiėmimo būdą, – pasirinkau pasiėmimą sandėlyje Savanorių pr. Kainininką galite rasti svetainėje. Viskas patogu, greita, aišku. Pirkdama sutaupiau kokius 40%, lyginant su panašių prekių kainomis Lietuvoje. Net ir įskaitant pristatymo kainą (sumokėjau 4,99 eur).

Esu dėkinga už puikiai sustyguotą paslaugą, – naudosiuos ateityje, rekomenduoju ir Jums.