Pasirinkite kelionės atributus:
 

Pasirinkite šalį:

Nei vieno nusivylimo per pusantrų metų: greitai.lt skrydžio bilietams pirkti

Keliones planuoju ir keliauju savarankiškai jau daugelį metų: seniau pirkdama lėktuvo bilietus, peržiūrėdavau kelias svetaines, būtinai ir availianijoms priklausančias. Ko gero, jau kokius pusantrų metų to nebedarau, – renkuosi greitai.lt ir esu tuo visiškai patenkinta.

Pasirinkusi juos, su kiekvienu pirkiniu dar kaupiu ir lojalumo taškus, todėl kartą per metus sukauptą 30-50 eur nuolaidą lėktuvo bilietui nepamirštu panaudoti. Man patinka svetainės patogumas, funkcionalumas; didžiausias priekaištas jiems, kad mobilioji aplikacija  vis dar veikia su trikdžiais.

Per tuos pusantrų metų yra buvę svetainės strigimų, bet po vieno skambučio viskas akimirksniu būdavo išsprendžiama. Man nėra pasitaikę, kad reiktų ilgai laukti bilietų patvirtinimo el.paštu – užsisakai, susimoki, kelios minutės ir el.pašto dėžutėje turi ir patvirtinimą, ir sąskaitą. Jei už papildomą mokestį užsisakai įlaipinimo kortelių atsiuntimą, gauni jas be jokių papildomų priminimų. Jei nori gauti sms apie pasikeitusį skrydžio laiką, 1 eur ir tai turi. Nežinau, kaip jie spręstų rimtesnes bėdas, kaip suveiktų kelionės draudimas, nes to nepatyriau, bet tai, ką esu išbandžiusi, veikia sklandžiai.

Labiausia pasiteisino pirkimas šioje svetainėje, kai reikėjo įsigyti vietinius skrydžius keliaujant po JAV. „United Airlines“ svetainėje susiradau mums tinkamus bilietus, bet jų įsigyti negalėjau, nes mūsų kreditinės kortelės tose sistemose nėra priimamos. Buvau sugalvojusi, kad prašysiu pagalbos JAV gyvenančių bičiulių, bet įsivaizduokite, kiek būtų papildomų rūpesčių. Tuomet sugalvojau, kad pabandysiu tą patį skrydį susirasti per greitai.lt, – kelios minutės ir aš jau turėjau bilietus keturiems! Į pasirinktą skrydį ir ta pačia kaina! Net ir turėdama bilietų patvirtinimą, maniau, kad čia kažkoks stebuklas, todėl dar pasiskambinau į greitai.lt, pasitikslinau, ar tikrai įlipsime į lėktuvą JAV su tais Lietuvoje įsigytais bilietais. Patikėjau greitai.lt konsultantų patikinimu, o, galiausiai, ir savo kailiu įsitikinau, – nebuvo jokių keblumų.

Kartais ir aš paskaitinėju atsiliepimus apie bilietų tarpininkus, – teigiamų nėra tiek daug. Kartą vos ir nenudegiau su vienais dabar jau bankrutavusiais. Gal dėl to ir nutariau pasidalinti gerąja patirtimi – pasirinkus teisingai, tai yra patogu ir greita. Kiek kartų esu bandžiusi spręsti problemas, įsigijusi bilietus LOT, Ryanair ar kt. svetainėse tiesiogiai, – tai atima ir nervų, ir laiko, kol, pagaliau, vis tiek pasiduodi… Save gerbiantis tarpininkas stengsis dėl kiekvieno kliento, be to, galėsi susikalbėti lietuvių kalba ir tuo metu, kai tau reiks, o ne po ilgų melodijų grojimo telefone. Nors perkant bilietus ir prisideda vienas kitas euras už jų paslaugas, bet tai niekis, lyginant su patogumais, kuriuos gauni, todėl drąsiai rekomenduoju daugelį kartų išmėgintą svetainę bilietams pirkti. Niekas manęs neprašė jų reklamuoti, bet norisi pasidžiaugti gera patirtimi ir su visais pasidalinti. Taigi, drąsiai naudokitės greitai.lt paslaugomis ir keliaukite!