Pasirinkite kelionės atributus:
 

Pasirinkite šalį:

Kokią vietą rinktis lėktuve ir tikėtis geriausio aptarnavimo

Ne viena priežastis nulemia, kurią vietą renkamės lėktuve (kai galime rinktis) – tai priklauso ir nuo to, kokie baikštūs keliautojai esame, kaip vėlai registruojamės į skrydį, labiau norime sėdėti prie lango ar prie praėjimo tako ir t.t.

Lėktuvo įgula gali paminėti vieną priežastį, kuri padės Jums nuspręsti, kurią vietą lėktuve rinktis, ypač, jei norite gauti maksimaliai gerą aptarnavimą.

Suprantama, kad geriausias paslaugas visada gaus tie, kurie sėdės lėktuvo priekyje…verslo klasės zonoje. Tačiau ir ekonominis keliautojas irgi turi galimybę rinktis bei gauti gerą aptarnavimą savo klasės vietose.

Stiuardai ir stiuardesės dažnai sako, kad keliautojai, rinkdamiesi vietas lėktuvo priekyje, daro klaidą. Jiems atrodo, kad jie gaus geresnį maistą (galui, neva, gali nelikti), daugiau dėmesio, tačiau iš tiesų yra priešingai.  Ir to priežastis yra gana paprasta. Stiuardai ir stiuardesės labai nenoriai reaguoja į keleivių skambučius ir reikalavimus iš priekinių vietų keleivių, – jei vienas užsinorės papildomos taurės vyno, vandens ar kavos, kol jam per visą lėktuvą bus nešamas norimas daiktas, neabejotinai atsiras ne vienas ir ne du, kurie patampys už skverno ir paprašys to paties…Lėktuve tikrai nėra didelių atsargų vyno, antklodžių, dantų šepetukų, ausinukų, ausų kamštukų ir pan. Tad kuo mažiau lėktuvo personalas vaikščios, nešini šiais papildomais daiktais, tuo didesnė tikimybė, kad norinčiųjų juos gauti bus mažiau. Tad, kaip sako lėktuvo įgulos nariai, – gale sėdintys keleiviai turi kur kas daugiau šansų gauti papildomą taurę vyno…kartu su šypsena.

Parašiau apie tai ir prisiminiau savo neseną patirtį skrydyje iš Bankoko į Stambulą, – sėdėjau gale, vis atsistodavau pramankštinti kojas ir visad gaudavau iš stiuardo papildomą pakelį riešutukų bei butelaitį vandens. Buvome kaip kokie sąmokslininkai:)

Tad ateityje gerai pagalvokite, kur norite sėdėti. Malonių skrydžių!