Pasirinkite kelionės atributus:
 

Pasirinkite šalį:

Atskridau į Paryžiaus Beauvais oro uostą: kaip nusigauti į miestą ir kiek tai kainuos

Tuo metu, kai rašiau šį tekstą, iš Vilniaus į Paryžiaus Beauvais oro uostą skraidino ir Ryanair, ir Wizzair. Tik atskridus turite žinoti, kad Paryžius nutolęs apie 75 km ir Jums teks dar šiek tiek pakeliauti. Yra keletas variantų, kaip nusigauti iki romantikų miesto: išvardinsiu visus, bet labiau akcentuosiu tą, kuris, man regis, geriausiai suskamba kainos ir paslaugos kokybės atžvilgiu:

  • dar būdami namuose galite lengvai užsisakyti taksi paslaugas internetu, ypač, jei keliaujate 4+ grupele, tada tikrai verta pasiskaičiuoti, kas ekonomiškiau. Radau kelias svetaines, kuriose rašoma, kad lengvasis taksi automobilis gali Jus pasitikti oro uoste ir nugabenti į Paryžių už maždaug 58 eur+, priklausomai, kokio automobilio norėsite ir kur tiksliai važiuosite;
  • galite bandyti nusigauti iki Beauvais traukinių stoties, bet…Kiek ieškojau ir kaip suprantu, patogios jungties su oro uostu ji neturi, o traukiniai irgi, deja, nevažiuoja pagal lėktuvo grafiką. Keli dalykai tikrai turi sutapti, kad patogiai atvyktumėt iki Paryžiaus. Toks variantas puikiausiai įmanomas, – jei niekur neskubate, bandykite pasiskaičiuoti, ar būtų patogu ir ekonomiška; tiesa, šioje svetainėje tik prancūzų kalba galite pažiūrėti, kaip galima traukinių stotį Beauvais miestelyje pasiekti autobusu;
  • mano pasirinktas variantas – „Beauvais shuttle”: su lėktuvų skrydžiais suderinta oro uosto paslauga. Išlipate, keliaujate iki autobusų stotelės, kuri yra tarp 1 ir 2 terminalų, patogiai sėdate į autobusą ir už 1.5 h būnate visai netoli Paryžiaus „Porte Maillot” metro stoties (iš ten RER C ar line 1 metro linijomis lengvai pasieksite įvairiausius Paryžiaus kampelius). Apie šią paslaugą galite paskaityt čia, patogu susirasti ir autobusų grafiką, kuris pritaikytas prie lėktuvų skrydžių ir laukia keleivių, jei lėktuvas vėluoja. Bilietus verta nusipirkti internetu: jų kaina 29 eur/vienam pirmyn-atgal (jei pirksite vietoje, mokėsite 34 eur). Bilietas neturi tikslios datos ir galioja…metus!

Tiesa, dar visada galite paprašyti draugų, kad Jus pasitiktų. Jei norite mane pataisyti, pakomentuoti paslaugas, rašykite lina@smalsimuse.lt.

Sėkmės keliaujant!