Pasirinkite kelionės atributus:
 

Pasirinkite šalį:

Nuostabi sodyba Tatrų papėdėje (Slovakija)

Musė ten dar nebuvo, bet bičiuliai įvertino aukščiausiais balais. Jais pasitikėdama rekomenduoju ir Jums. Tai gražiausia sodyba Liptovský Ján miestelyje Slovakijos Žemuosiuose Tatruose ir vadinasi ši sodyba „Apartmánový dom Slniečko“. Booking.com reitingas – 9.8.
Labai patogi vieta, iki pagrindinių trasų vos 20 min. automobiliu, o iki artimiausio miestelio su vandens parku, kino teatru, gerais prekybos centrais ir dar mažiau – 15 min. vairavimo. Kaip rašė Musės bičiuliai,
„šeimininkė – kosmosas, nuoširdi pedantė, todėl viskas išpuoselėta, kiekviena smulkmena apgalvota, nėra nieko, ko galėtų pritrūkti; į kainą įskaičiuoti pusryčiai milžinams, o vakare galima užsisakyti maisto į kambarį, kurio kokybė taip pat puiki“. Dar vienas dalykas, dėl ko žmonės šią vietą  vertina: „Kai paprašiau sąskaitos, šeimininkė išbraukė paskutinės vakarinės kainą (buvo fantastinė Gulash soup), nes dėl ankstyvo išvažiavimo atsisakėme pusryčių, kurie buvo įskaičiuoti į kainą. Primygtinai prašiau paimti pinigus, nes tikrai buvo labai skanu, bet ji kategoriškai atsisakė. Jei reikėtų grįžti, mielai grįžčiau ten pat.“Ši sodyba ideali vieta ir vasaros atostogoms, ypač šeimoms su vaikais, nes yra didelis aptvertas kiemas, lauko pavėsinė, o už kokių 20 km – didelis ežeras. Bet didžiausias grožis čia – kalnai, kur, neabejoju, turėtų būti trasų savarankiškiems žygiams.