Pasirinkite kelionės atributus:
 

Pasirinkite šalį:

Keli rekomenduotini viešbutukai Varšuvoje

Keliavome iš Berlyno 2018 m. rugsėjo viduryje, – buvo keista, kad ir prie Poznanės, ir prie Varšuvos, užsukus į pirmą pasitaikiusį, bet padoriai atrodantį viešbutuką, išgirsdavome administratoriaus žodžius: „Nie ma miejsca” (vietų nėra). Nežinau, ar turistai užplūdo Lenkiją, ar atostogų sezonas prasitęsė, bet, atrodo, nuo šiol tvarkingesnes ir jaukesnes nakvynės vietas Lenkijoje teks rezervuotis iš anksto (kad netektų nakvoti panašiame į „Hotel Cargo” prie Poznanės, kuriame praleidome naktį, nes viskas, kas geriau, buvo užimta! Paguoda viena: sutaupėme…).

Galiu Jums rekomenduoti du trijų žvaigždučių nedidelius viešbučius toje Varšuvos pusėje, kur pakeliui į namus (netoli apsipirkimo centrų: „Ikea”, „Agata Meble”, „MediaMarkt” ir pan.): viešbutukus skiria keli vingiuoti kilometrai, tad, jei nebus vietų viename, yra vilties, kad pasiseks kitame. Taip nutiko ir mums: pirmąjame visi kambariai buvo rezervuoti, nuoširdžiai nusiminėme, nes jis atrodė kaip iš pasakos: platus raudonas kilimas vedė plačių durų link, o visa aplinka spindėte spindėjo lempučių šviesoje…Gyventi visąlaik tokioje aplinkoje, žinoma, nesinorėtų, bet praleisti vieną naktį, – tikrai ne nuodėmė. Kitas, toks brolis-dvynys, buvo visai šalia: toks pat tvarkingas, toks pat lemputėmis ir gėlėmis pasidabinęs, – čia, nors atvykome ir ne vėlai, gavome paskutinį kambarį…

Tas pirmasis, kuriame dargi veikė ir restoranas, vadinosi „Hotel Zlote Dęby” (Brzeziny 7, Bialoleka, 03-256 Varšuva, Lenkija). Iki miesto centro bus apie 11 km, tad reikia turėti tai galvoje, – ko gero, jis labiau tinka tiems, kurie nuvargę po ilgos kelionės iš tolimesnės Europos, nori ramaus poilsio pakeliui namo. Kaina už naktį svyruoja, bet maždaug galite planuotis apie 45-50 eur/naktis dviviečiame kambaryje.

Antrasis, kuriame ir praleidome ramią naktį minkštuose pataluose, vadinosi „Villa Szamocin” (Szamocin 28, Bialoleka, 03-002 Varšuva, Lenkija). Itin tvarkingas, naujai įrengtas ir patiekiantis fantastiškus pusryčius didelėje pobūvių salėje. Tyli ir rami vieta, – nakvynė dviems čia kainavo 48 eur. Nuotraukos jų profilyje booking.com svetainėje idealiai atitinka tikrovę, tad drąsiai rekomenduoju.